Otel Tanıtım Filmi Ücretleri

Otel tanıtım filmi ücretleri, kurumsallığını yansıtmak ve müşterilerine hitap edecek seçenekler ortaya çıkarmak isteyen oteller için en çok önemsenen konulardan bir tanesidir. Otellerin pazarlama ve satış konusunda harikalar yaratması aslında daha çok bu tür video ve tanıtımlarla desteklenir. Ancak profesyonellikten uzak tanıtım filmleri çeken firmaların zaman zaman otellerin arzularını yerine getirmede yetersiz kaldığından söz edebiliriz.

Otel tanıtım filmi ücretleri konusunda nasıl bir bütçe ayarlamanız gerektiğini merak ediyorsanız sizlere birbirinden özel seçenekler sunduğumuzu bilmelisiniz. Zira bir prodüksiyon markası olarak sadece tanıtım filmlerini çekip sizlere teslim etmiyoruz. Tanıtım filmlerinin başarısı adına gerekli bütün tamamlayıcı çalışmaları üstleniyoruz. Şimdi gelin siz değerli müşterilerimizin en çok merak ettiği konular arasında olan otel tanıtım filmi ücretleri üzerinde etkili olan faktörlere bir göz atalım!

Otel Tanıtım Filmi Ücretleri Nasıl Belirlenir?

Otel tanıtım filmi fiyatları nasıl belirlenir merak ediyorsanız bu konuda sizlere enfes bilgiler sunacağımızı bilmelisiniz. İşte oteller için tanıtım filmi ücretleri üzerinde etkili faktörler!

Tanıtım Filmi Süresi

Tanıtım filminizin süresi ücretler konusunda belirleyici faktörlerin başında gelmektedir. Zira çekim aşamasından montaj aşamasına varana kadar ki sürede sarf edilen çabanın değişkenlik göstermesi tanıtım filmi süresinin önem kazanmasına neden olur. Otelinizin tanıtım filmine ayırdığı bütçe kısıtlıysa süreyi sınırlandırmak tercih edebileceğiniz en mantıklı durum olabilir.

Seslendirme ve Senaryo

Otel tanıtım filmi fiyatlarını belirleyen konularda biri de profesyonel seslendirme yapılıp yapılmaması ve senaryonun kapsamıdır. Çok detaylı senaryolarda ödenmesi gereken ücretler sıradan bir tanıtım filmine nazara 3-5 kat daha fazla olur. Buna benzer olarak seslendirme için seslendirme sanatçıları ile çalışmak tanıtım filmi bütçesinin önemli bir kısmının seslendirmeye aktarılmasına neden olur.

Drone Çekimi

Drone gibi teknolojik cihazların kullanılması aslında tanıtım filmlerinin kusursuz olmasına katkı sağlasa da bütçeyi olumsuz anlamda etkiler. Bu nedenle uygun fiyatlı otel tanıtım filmi istiyorsanız drone çekimini çok düşünmemeniz gerekir.

Video Prodüksiyon olarak sizlerden gelen talepleri en doğru şekilde cevaplamak adına otel tanıtım filmi ücretlerini makul seviyelere çekiyoruz. Üstelik kaliteyi asla değiştirmiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

HEMEN FİYAT AL!Teklif Formu Doldur