Televizyon Reklam Ajansı

Televizyon reklam ajansı ile ilgili arama yapıyorsanız muhtemelen televizyonda reklam yayınlamak veya televizyon reklamı çektirmek için bir ajans arıyor olmanız muhtemeldir. Öncelikle televizyonda popüler TV kanallarında reklam yayınlamak veya markanızı iyi temsil eden bir reklam filmi çektirmek istiyorsanız beklentilerinizi doğru belirlemeniz, kime hitap ettiğinizi bilmeniz önemlidir.

Bu konularda bize sürekli soru gelmesi sebebiyle biz de bu sorularınıza bir makale ile cevap vermek istedik. Sormak istediğiniz soruları bize yorum bölümünden veya telefon numaramız üzerinden sorabilirsiniz.

Televizyon (TV) Reklam Ajansı

Televizyonda reklam vermek için doğru ajansı seçmenizin önemli olduğunu belirtmiştik. Doğru ajansı seçtiğinize emin olmak için o ajansın daha önce kimlerle çalıştığını iyice incelemelisiniz. Başarılı veya başarısız çalışmaları, hakkındaki yorumları veya o markayla çalışan farklı ajansları araştırarak memnuniyet durumu hakkında bir öngörüye sahip olabilirsiniz. Bu öngörüye ulaştıktan sonra araştırmalarınız sizi tatmin edecek duruma geldiyse bu konuda ilgili ajansa +1 yazabilirsiniz. Ayrıca sizin sektörünüzde daha önce çalışıp sizin dinamiklerinizi biliyor olması da sizler için önemli bir artı olacaktır.

televizyon reklam ajansı

Markaları araştırdıktan sonra görüşmek üzere ön toplantı talep edebilirsiniz. Bu toplantıyı bizzat ziyaret veya online (zoom) üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Toplantı sonrası markanın sizi doğru anlayıp yönlendirmesi ve beklentilerinize uygun hareket planı sunuyor olması oldukça önemlidir.

Televizyonda (TV) Reklam Fiyatları

TV reklam fiyatları gün geçtikçe değişse de belirli kanalların fiyatları hep yüksek seviyelerdedir. Kanaldan ayrı olarak ilgili kanalda reklamın gösterileceği saatlere ve konumlara göre de bu ücretler değişmektedir. Mesela gece kuşağında yayınlanan bir programdaki alt bant reklamı ile kanalda yayınlanan önemli bir yayının öncesinde veya arasında gösterilen reklamların ücretleri oldukça farklılık göstermektedir.

Reklam fiyatlarını ilgili kanalların reklam biriminden veya medya planlama ajansları üzerinden talep edebilirsiniz.

Siz de yukarıda belirttiğimiz konularla ilgili sorularınızı bize iletmek isterseniz [email protected] maili veya 0850 885 15 66 numarası üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Video Prodüksiyon ekibi sizlere destek olmaktan mutluluk duyacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN FİYAT AL!Teklif Formu Doldur