santral seslendirme

Santral Seslendirme – Telesekreter

Santral seslendirme; kurumsal kimliğe sahip olan firmalar ve kamu kuruluşları dışarıdan gelen telefon çağrılarını doğru yönlendirebilmek için sesli santraller kullanırlar. Firmanızı arayan bir müşterinizi uygun bir ses tonu ile karşılamak ve kurum yapısına göre yönlendirme yapılabilmesi için seslendirme hizmetleri veriyoruz. Profesyonelce yapılan santral seslendirmeleri ve yönlendirmeleri firma prestijinizi artıracaktır. Santral seslendirmeleri için seslendirme sanatçılarımızdan istediğinizi seçebilir ve kullanılan santral cihazının özelliklerine göre seslendirme yaptırabilirsiniz.

Santral Seslendirme Özellikleri

telesekreter seslendirme
telesekreter seslendirme

Seslendirme ihtiyaçları bir görselliğin hazırlanmasında ya da santral seslendirme işlemlerinde ortaya çıkmaktadır. Yapılacak işin profesyonelce yapılması, uygun aksanın ve ses tonunun kullanılması, arayan kişinin sıkılmadan tüm yönlendirmeleri dinlemesine, firmanız hakkında olumlu düşüncelere sahip olmasına neden olacaktır. Firmamızdan destek alarak, seslendirme örneklerini dinleyebilir ve beğendiğiniz ses tonu ile seslendirme yapılmasını talep edebilirsiniz.

Telesekreter ve Santral Ses Seçimi

Santral anons işlemleri için daha çok bayan sesi tercih edilmektedir. Bayan sesindeki yumuşaklık tercih nedeni olmaktadır. Santral seslendirme işlerimizde müşterinin hatta bekletilmesi gerektiği anda taleplere göre fon müzikleri kullanıyoruz. Firmaların taleplerine göre bekleme anında firma ürün tanıtın seslendirmeleri de yapılabilmektedir. Firmaların bulunduğu sektöre göre ses seçimi önem taşımaktadır. Tüm sektörlere uygun seslendirme elemanlarımız bulunmaktadır.

Call Center Seslendirme Konusunda Nelere Dikkat Edilmelidir?

santral seslendirme

Şirketiniz ya da kurumunuz müşterileriniz tarafından arandığında, arayan kişilerin doğru kişiler ile kısa sürede irtibat kurabilmesi için santral tarafından yönlendirilmesi gerekir. Özellikle eğitim kurumları için yapılacak olan santral anons seslendirmelerinde bay veya bayan sesleri güven veren bir tonda olmalıdır. Ses tonu doğru yönlendirme için önemlidir. Hastane gibi kurumlarda santrallerden doğru yönlendirmelerin yapılması, işlemlerin daha çabuk yapılmasına ve kişilerin zaman kaybetmemesine neden olacaktır. En önemli konu ise müşteriyi fazla bekletmemek için kısa cümleler ile anonsların yapılması gerekir.


Yabancı dil seslendirme, reklam seslendirme, seslendirme ajansı, belgesel seslendirme, tanıtım filmi seslendirme, ekitap seslendirmesesli kitapses kayıt stüdyosu kiralamakiralık ses kayıt stüdyosuarapça seslendirme, flemenkçe seslendirme, kurumsal seslendirme, anons seslendirme, almanca seslendirme, reklam filmi seslendirme, santral seslendirme, ses bankası gibi hizmetlerde ilk tercihiniz Video Prodüksiyon… Çünkü şirketimiz sektöründe yıllar boyu yüzlerce firmaya başarıyla hizmet vermiştir. Doğru tercih, video prodüksiyon…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN FİYAT AL!Teklif Formu Doldur