Arapça Seslendirme

Arapça seslendirme… özel şirketlerin ve kamu kurumların çeşitli faaliyetlerinde, santral hizmetlerinde farklı dillerde seslendirme işlemlerine ihtiyaçları her zaman vardır. Birçok tanıtım filminin, eğitimi filmleri, sunumlar, kurum içi oryantasyon görsellikleri, santral anonslarında seslendirmenin Arap dilinde yapılması gerektiğinde, firmamız tüm kurumlara yardımcı oluyor. Yapılan seslendirme işlemlerinde uygun aksanın kullanılması ve sorun yaşanmaması için ana dili Arapça olan sanatçılarımız seslendirme yapıyorlar.

Arapça Seslendirme Yapmak

arapça seslendirme

Bir görsellik üzerinde ya da çeşitli anons türlerinde seslendirme yapabilmek için Arap dilini bilmek yeterli değildir. Seslendirme önemlidir ve profesyonellik istemektedir. Her Arapça bilen ya da Arapça dil eğitimini veren kişiler seslendirme yapamazlar. Seslendirme konusunda tecrübeli olması, konunun akışına göre vurguları doğru kullanabilmesi gerekir ve bu bir profesyonelliktir. Şirketimiz bünyesinde deneyimli seslendirme sanatçıları bulunmakta, tüm seslendirme çalışmaları bu ekip tarafından yapılmaktadır.

Video Prodüksiyon Ekibinden Seslendirme Hizmeti

Dünyada kullanılan en zengin dil ailesinden birisi Arapçadır. Kendi içerisinde çok fazla lehçesi vardır. Arapça seslendirme yapılırken ülkeye ve hedef kitleye göre seslendirme yapılmalıdır. En çok tercih edilen Arapça lehçelerine göre seslendirmeler, Lübnan lehçesi, Irak lehçesi, Dubai lehçesi, Suudi lehçesi, Mısır lehçesi vb. lehçeler için talep edilmektedir. Yapılan seslendirmelere daha çok Mısır Arapçası kullanılarak yapılmaktadır.

Tanıtım Filmi – Reklam – Anons – Santral Seslendirmesi

Seslendirme hizmetleri sunan bir firma olarak, tüm videolara dublaj seslendirmesi ya da alt yazı tercümesi yapıyoruz. Hazırlanan bir video görüntü dosyasını ya da slayt sunumlarını Arapçaya ve diğer dillere profesyonel ekipler yardımı ile kısa sürede çeviriyor ve sektörlerin durumuna göre erkek ya da bayan seslendirme sanatçıları tarafından seslendirilmesini sağlıyoruz. Yapılan tüm çalışmalarda anlatım bozuklukları olup olmadığını kontrol ediyor ve tüm düzeltmeler yapıldıktan sonra teslim ediyoruz.


Yabancı dilde seslendirme hizmeti, reklam seslendirmesi, seslendirme ajansı, belgesel seslendirme, tanıtım filmi seslendirme, animasyon seslendirme, sesli kitap, ses kayıt stüdyosu kiralama, kiralık ses kayıt stüdyosu, arapça seslendirme, kurumsal seslendirme, anons seslendirme, almanca seslendirme, reklam filmi seslendirme, santral seslendirme, ses bankası gibi hizmetlerde ilk tercihiniz Video Prodüksiyon… Çünkü şirketimiz sektöründe yıllar boyu yüzlerce firmaya başarıyla hizmet vermiştir. Doğru tercih, video prodüksiyon…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN FİYAT AL!Teklif Formu Doldur