Animasyon Tanıtım Filmi

Animasyon tanıtım filmi ile işletmeniz veya ürününüz için etkili bir videoya sahip olmaya ne dersiniz? Video Prodüksiyon olarak bu tür ihtiyaçlarınıza en doğru yanıtları veriyor ve tanıtımınızda kaliteyi yakalamanın ayrıcalıklarını hissettiriyor.

Tanıtım filmleri bir markanın ya da ürünün geniş kitlelere ulaştırılmasında oldukça dikkat çekici seçenekler sunar. İnsanların hiç bilmedikleri bir ürün veya markaya yönelik fikir sahibi olmasına olanak sağlayan tanıtım filmlerinin doğru bir şekilde tasarlanması sonucunda prestij kazanılması oldukça muhtemeldir. Siz de markanızın prestijini arttırmak amacı ile animasyon tanıtım filmlerinden yararlanmak mı istiyorsunuz? O halde gelin bu tür tanıtım filmlerinin hazırlanması sürecinde neler ile karşı karşıya kalacağınıza bir göz atalım!

Animasyon Tanıtım Filmi Nasıl Hazırlanıyor?

Animasyon tanıtım filminizin nasıl hazırlandığını merak ediyorsanız hemen cevaplayalım! Bu sayede hem süreci daha yakından keşfedebilecek hem de daha başarılı sonuçlar alabilmek adına çalışmalarınızı yoğunlaştıracaksınız.

Senaryo Aşaması

Animasyon tanıtım videolarının hazırlanması aşamalarının ilki senaryonun yazılmasıdır. Doğru bir şekilde yazılan ve ürünü/markayı başarılı bir şekilde anlatan senaryo müşteriden onay aldıktan hemen sonra sıra animasyonun hazırlanmasına gelmiştir. Burada çok yoğun ve efor gerektiren çalışmalar gerçekleştirilir.

Animasyon Hazırlık Süreci

Grafikerlerin kendi elleri ile çizip bilgisayar ortamına aktardıkları karakterler kısa sürede çeşitli programlar aracılığı ile hayat buluyor ve birbirinden değerli tasarımlarla bütünleşiyor. Bu noktada da grafikerlerin yeteneği ön planda oluyor. Tasarım tamamlanıp renklendirme ve montaj işlemleri de gerçekleştirildikten sonra son aşama olan seslendirme yapılıyor.

Seslendirme

Senaryonun sesli bir şekilde okunması ile birlikte elde edilen ses dosyaları animasyona eklenerek animasyon tanıtım filmi ortaya çıkmış oluyor. Animasyonun tamamlanması ile birlikte müşteri onayına sunulan çalışma artık bir tanıtım filmi olarak kendini ispat ediyor.

Neden Animasyon Tanıtım Filmi?

Bazı projelerin gerçek oyunculu bir tanıtım filmi ile ortaya konması konsepte uymayacağı gibi geri dönüşler konusunda da istenen etkiyi sağlamaz. Konsepte ve reklam – pazarlama taktiğine uygun olarak seçilen animasyon tanıtım filmleri tercih edildikleri mecralarda büyük başarı sağlarlar. Siz de bu mecrada başarı yakalamak için Video Prodüksiyon ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN FİYAT AL!Teklif Formu Doldur